EKSLUZIVE/ Miss Universe Albania Endi Demneri imazh i Damian

0
54

Miss Universe Albania Endi Demneri është fotografuar krah artistit më të madh të diamanteve, Giorgio Damiani.

Të gjithë e dimë që Endi aktualisht modelon për Dolce & Gabbana.

Por fotoja e fundit ngre dyshime se ajo po nis një kontratë të re. Burime për RevistaVip bëjnë me dije se Miss Universe Albania do të jetë imazh i diamantve. Ky super projektin i ri i Endit pritet që ti hap rrugë të reje për Missin e cila së fundmi është bërë dhe imazh i kompanisë kozmetike “Miss Univers Skincar”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here