“Miss Universe Albania” Endi Demneri imazhi i ri i kompanisë së njohur kozmetike

0
142
Endi Demneri

“Miss Universe Albania” Endi Demneri do të jetë imazhi i kompanisë së njohur kozmetike “Miss Univers Skincar”. Endi Demneri do të jetë imazh i kompanisë kozmetike për sezonin pranverë-verë 2024.

Ajo ka publikuar së fundmi një video në Instagram me produktet e njohura dhe krahas videos Endi shkruan: Lëkura juaj meriton llojin më të mirë të dashurisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here