“Me të gjet në rrugë nuk të marrin”/ Plas debati mes Sarës dhe Ilnisës: Je këtu se ke bërë dashuriçka me Meritonin

0
66
Sara Gjordeni dhe Ilnisa Agolli

Një debat i nisur që mbrëmjen e djeshme mes vajzave ka vazhduar të degradojë dhe sot. Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Sarën.

Sara e konsideron Ilnisën si një lojtare të dobët e cila është në lojë vetëm sepse ka bërë dashuriçka me Meritonin.

Pjesë nga debati

Ilnisa: Ty me të gjet në rrugë nuk të marrin

Sara: Ilnisa ti je këtu sepse ke bërë dashuriçka me Meritonin, mendoj unë

Ilnisa: Çfarë po bëj unë?

Sara: Do si lojtare e vrazhdë, unë këtë mendoj se je këtu se ke bërë dashuriçka me Meritonin

Ilnisa: Unë dashuriçka me Meritonin? 

Sara: Nëse të gjejnë në rrugë nuk të marrin. Kjo që thashë unë është sherbet nga ajo që më the ti moj

Ilnisa: Sherbet? A e din se sa e gjatë është rruga?

Sara: Unë jam shumë gati dhe të kam thënë të lutem merru me mua

Ilnisa: Unë nuk merrem me lojtare të nivelit tënd

Sara: Unë mendoj që jam shumë e fortë

Ilnisa: Kjo rruga është kaq e gjatë sa do ta shikojmë

Sara: Merru me mua se jam shumë gati

Ilnisa: Ti ke dalë me kohë nga kjo rrugë

Sara: Po ja që u futa me të drejtën që na e ka dhënë Big-u të gjithëve

Ilnisa: Unë me ty nuk dua të komunikoj

Sara: Normal se unë të nxjerr blof

Ilnisa: Shiko unë respektoj Bardhin se të jetë për ty…

Sara: Aaaa më ke dhënë dorën një herë. Mua s’më zë gjumi në darkë, ti se din që mua s’më zë gjumi në darkë kur s’me flet ti

Ilnisa: Ti ke kohë që nuk fle për arsye të tjera

Sara: A e din pse nuk fle, sepse rri me Bardhin

Ilnisa: Më vjen keq që u zgjua Sara nga gjumi

Sara: Ik Ilnisa hap ndonjë llaf andej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here