Monday, July 22, 2024

Striptizëm në BBV, Romeo Veshaj kërcim hot për Egla Cenon! Ja si e priti Heidi veprimin e të dashurit

Share

Dy aktorët, Romeo Veshaj dhe Egla Ceno kanë kërcyer së bashku në shtëpinë e “BBV” .Konkurrentja e ftoi Romeon për të kërcyer, ndërsa ky i fundit i dhuroi Eglës një performancë.

Hajde Romeo, hajde të bëjmë një spektakël të vërtetë”- tha Egla.

Me lëvizje sensuale, aktori i bëri “stripizëm” banores, e cila në një moment iu bashkua performacës së Romeos.

Ndërsa Heidi Baçi duke komentuar performancën e Romeos u shpreh “Shfaqën talentin e vërtetë”, ndërsa Meriton Mjekiqi dhe Julian Deda shpërthyen në të qeshura.

Luje lëvrekun mami”– iu drejtua moderatori Eglës.

Read more

Local News