Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit së shpejti drejt altarit/ Do të jetë vitin tjetër, ndoshta në…

0
28

Moderatorja dhe modelja e njohur Cindy Marina dhe partneri saj, Genar Topalli së shpejti do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre.
Së fundmi gjatë një interviste për emisionin “Jo vetëm modë”, Cindy ka treguar se ajo dhe djali i Jozefina Topallit vitin tjetër do të martohen.

E teksa tha se dasma do të jetë një ndërthurje e tradicionales me modernen, moderatorja tregoi se ekziston si mundësi që ccifti të kurorëzojnë dashurin e tyre në Romë, megjithëse nuk e kanë vendosur akoma.

“Propozimin e mora dhe dasma duhet menduar patjetër. Do të jetë vitin tjetër. Ndoshta në Romë. Do të ketë ndërthurje të tradicionales dhe modernes”, tha modelja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here