Shpat Kasapi rikthehet me këngë të re, publikon super hitin ‘Kaçurrela’

0
37

Shpat Kasapi ka publikuar projektin e ri të titulluar ‘Kaçurrela’. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip dhe padyshim është pritur shumë mirë nga fansat.

Kënga ka marrë mijëra klikime pak orë pas publikimit në YouTube.

Refreni i “Kacurrela” i ka mbetur të gjithëve në mendje, duke i fiksuar pafund.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here