Rai Due një tjetër jehonë Miss Universe Albania & Kosova

0
73

Në emisioni e djeshëm ‘Paradise’ në Rai Due i është dhënë një tjetër jehonë Miss Universe Albania & Kosova gjatë eventi “Etnografia shqiptare në Romë”.

Më emisionin “Paradise” një minutazh i është dedikuar enevtit “Etnografia shqiptare në Romë” duke përcjellë tek teleshikuesit pasurinë kombëtare.

Etnografia shqiptare u shfaq denjësisht në pasarela nga modelet më në zë të momentit dhe nga yjet e Miss Univers Albania & Kosova.

Më poshtë po ju sjellim momente nga emisoni ku u shfaqën veshjet kombëtare gjatë sfilatës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here