Etnografia shqiptare në emisioni ‘Paradise’

0
48

Eventi i organizuar nga producenti Eduart Deda në Itali rreth etnografisë shqiptare sonte do të shfaqet në emisionin më të ndjekur të showbizzit në Rai Duo.

Me sfilatën që Eduart Deda realizoi në Romë bëri që për herë të parë të flitet në gjigandin mediatik për kulturën dhe traditën shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here