‘Miss Universe’ Sheynnis Palacios në Shqipëri, Roza Radi e bën të flas shqip: Shqiptarë ju dua

0
141

Pak ditë më parë Miss Univers 2023 ka vizituar Shqipërinë për herë të parë dhe ka dhënë një intervistë ekskluzive në “Një gotë Rose” nga Rozana Radi.

Sheynnis Palacios me origjjnë nga Nicaragua në Amerikën Veriore ka treguar për eksperiencën e saj në Shqipëri gjatë vizitës. Ku ka treguar se i ka pëlqyer xhubleta pavarësisht se ishte pak e rëndë, gjithashtu ka shprehur dëshirën për tu rikthyer sërish në Shqipëri.

Rozana Radi e ka bërë Sheynnis të flasë për herë të parë shqip.

“Unë jam Sheynnis Palacios dhe jam shunë e lumtur që jam në MCN TV në Një gotë Rose me Rozana Radin. Shqipëtarë ju dua”- ka thënë ajo; teksa Rozana i ka thënë:

“Je shumë e bukur, sidomos të shtohet bukuria kur flet shqip”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here