“Qepe gojën o vogëlsirë, të dhjefsha ‘Big Brotherin’”- Erjola Doçi i bërtet Meritonit, Françeska Muratit sa si “pushoi” zemra

0
168

Pas përfundimit të primet, në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë shpërthyer debatet mes banorëve të “Big Brother VIP3”.

Mes tyre ishte edhe ai i moderatores Erjola Doçi dhe Meriton Mjekiqit, i cili e përndiqte vazhdimisht konkurrenten kudo që ajo shkonte në shtëpi.

Në një moment Merritoni i është afruar banores duke i folur, ndërsa kjo e fundit me tone të larta ka shpërthyer keq ndaj tij.

“O mbylle gogën, qepe o vogëlsirë. E Shef që s’jemi mirë për këtë situatë dhe përfito. Të dhjefsha ‘Big Brotherin’”– iu drejtua Erjola me tone të larta.

Veprimi i papritur i Erjolës dhe intonacioni i zërit ka frikësuar shumë Françeska Muratin e cila ishte ulur afër saj.

O Zot sa më ka trembur”- tha Françeska e cila po dridhej e tëra, së cilës për pak sa nuk i “pushoi” zemra nga frika.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here