Ulërima, thyerje gotash dhe debate mes banorëve, Roza s’duron dot: Mjaft!

0
138

Situatat në “Big Brother” sa vijnë e bëhen më ekstreme, por ajo e mbrëmjes së kaluar kaloi çdo parashikim. Të gjithë banorët u përfshinë në debatë të forta, në ofendime dhe sharje me njëri-tjerin. Nuk munguan as thyerjet e gotave.

Ishte Roza Lati, ajo e cila nuk duroi dot më, duke ka përplasur gjithҫka në tavolinë duke thyer gotat dhe disa nga pjatat.

‘Boll, mjaft, boll”– bërtiste Roza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here