“Të pastrojmë edhe këto që bën ti”/ Mëngjesi i zhurmshëm mes Gracianos dhe Lidit: Ec laj banjën, na hape barkun

0
131

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë zgjuar këtë të martë me sherre dhe debate. Ka qenë Graciano Tagani i cili ka debatuar me Lidi Delian.

E shkak duket se është bërë papastërtia në tualet, ku balerini i drejtohet Lidit duke i thënë:

“S’të vjen turp, të pastrojmë edhe këto që bën ti, je bërë tmerr”.

Pjesë nga biseda:

Graciano: Nuk e kam aty bëj ça të duash por të paktën respekto ambientin se na hape barkun. Shihe si e ke bo!

Lidi: E ke seriozisht?

Graciano: Po shumë seriozisht

Lidi: Ti ke lujt!

Graciano: Unë kam lujt ë? E bo copë-copë shtëpinë edhe kam lujt unë ë? Mos më bëj të të them…

Lidi: Ik mo

Graciano: Kush të iki mo? A di të argumentosh ti apo jo? Ec laj banjën aty se na hape barkun… S’të vjen zor, këtej vishesh e shihe ça bëhet. S’të vjen turp, të pastrojmë edhe këto që bën ti. Je bërë tmerr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here