Gabriela hedh kunja për Romeon: Nuk flas për meshkujt e shoqeve të mia

0
111

Ish- pjesëmarrësja e përputhen, Gabriela e cila u largua përfundimisht nga programi pak ditë më parë, ka qenë e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” me Ronaldo Sharkën.

E pyetur në lidhje me disa personazhe të njohur, mes tyre edhe për Romeon dhe lojën e tij, Gabriela është shprehur shkurt duke thënë nuk ndërhyj te meshkujt e shoqeve të mia.

Gabriela: Nuk ndërhyj te meshkujt e shoqeve të mia.

Ronaldo: Pse ke shoqe Heidin?

Gabriela: Kush është Heidi? Nuk e njoh.

Ronaldo: Po thua që Romeo ka pasur diçka me një shoqe tënden më parë?

Gabriela: Po, me një shoqe timen ka pasur. Ndoshta deri para hyrjes në BBV.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here