Zarf i Zi! Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3, pritet vendimi për Ilnisën dhe Meritonin

0
90

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3.

Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre.

“Me vjen keq, është okay, ishte kënaqësi, u kënaqëm, nuk është një gjest që duhet ta bëni, mos bini pre e provokimeve, unë bëra qejfin tim u kënaqa nuk jam pishman për asgjë, gjërat që kam bërë gabim km kërkuar ndjesë, do të takohemi jashtë, mos bini pre e provokimeve sepse do të bëhen më të forta”, tha Egla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here