Liami godet aksidentalisht me tullumbace Françeskën, shpërthen banorja: S’të vjen zor

0
101

Një incident pranë pishinës shkaktoi një debat të ashpër me Liamit dhe Françeskës këtë pasdite.

Liami përplasi tullumbacin në ujin e pishinës, por tullumbci kërceu tutje duke prekur Françeskën në fytyrë.

Producenti menjëherë kërkoi ndjesë, ndërsa u shpreh se qëllimi ishte vetëm ta lagte, por Françeska e nervozuar e cilësoi këtë veprim mungesë edukate.

Liam: Sorry

Françeska: M’u largo

Liam: Pa dashje

Françeska: Njeri i paedukatë

Liam: Sorry

Françeska: Ec

Liam: Të kërkoj ndjesë

Françeska: S’të vjen zor

Egla: Po top është moj, nuk është problem

Liam: Më fal

Françeska: Ec edukata

Liam: Unë vetëm doja të ngrija ujin që vetëm të lagej, kaq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here