Kulmi në ‘BBV3’/ Egla-Ilnisës: Shkoj bëj ndonjë ‘ohh’ aty dhe mbylle sqepin

0
50

Ilnisa dhe Egla janë përfshirë në një debat tepër të ashpër me njëra-tjetrën orët e para të mëngjesit.

Teksa ishin në dhomën e gjumit, biseda mes konkurrenteve ka degraduar duke përfunduar në ofendime tepër të rënda dhe të papërshtatshme për një format televiziv.

Pjesë nga biseda:

Egla: S’di ku të ha dhe ku të djeg. S’ke turp, nënë e një vajze të rritur, flet mbrapa krahëve për seksin e grave të tjera.
O krevat dopio e Big-ut shkoj bëj ndonjë ohh aty dhe mbylle sqepin.

Ilnisa: Ohhh ( Ironizon)

Egla: Se po çmendesh ndoshta, del nëpër komshinj me fol për seks! Dashuria të zbukuron, nuk të bën gore.

Ilnisa: Për modele si ty. Kthehu nga ana tjetër, o copë mishi

Egla: Copë mishi e syve që të pëlcasin.

Ilnisa: Debile

Egla: Debile mashkull, ti je burrë mi. S’po të shkrin dot as ai.

Ilnisa: Hajde të të puth një çikë.

Egla: O zgavër që nuk të mbush asgjë (Mos më prek) Mos më prek mi o burrë, o zgavër njerëzore. Vjen erë e ndyrë kur afrohesh ti, vjen era ndyrësirë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here