VIDEO/ U akuzua për falsifikim, Luiz Ejlli bën reagimin epik

0
633
Luiz Ejlli

Këngëtari Luiz Ejlli po flitet qe ende nuk i ka mbllur problemet me drejtësinë. Ditën e sotme është shtyrë seanca ndaj Luizit i cili akuzohet për falsifikim, gjatë kohës kur ka ushtruar profesionin e avokatit në një zyrë noterie.

Pasi nuk kishte reagim nga ana e tij deri më tani, duket që këngëtari ka zgjedhur një mënyrë tjetër të kthejë përgjigjje.

I njohur për humorin e tij të veçantë e ndonjëherë edhe pikant, Luiz Ejlli publikon një video në InstaStory, ku shihet duke hipur në makine të policisë.

Në këtë video, Luizi shihet duke u afruar në makinen në të cilën shkruan “Policia e Shtetit”, hipën brenda, dhe largohet duke e vozitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here