Ilnisa bën paqe me Erjolën pas debatit të ashpër: Të kërkoj falje

0
41
Erjola Doçi dhe Ilnisa Agolli

Një debat i fortë ka ndodhur para disa ditëve Erjolës dhe Ilnisës, ku në qendër të diskutimit ishte vendi i gatimit. Gjithçka filloi kur Ilnisa ia shtyu tiganin Erjolës, ku kjo e fundit e akuzoi se donte ta digjte dhe ajo e quajti Ilnisën skizofrene.

Debati agravoi me tone më të ashpra kur Ilnisa i përmendi Erjolës familjes, duke e bërë atë të shpërthejë. Por mesa duket situata mes dyshes tashmë është sqaruar. Gjatë një bisede në kuzhinë mes tyre, Ilnisa i kërkoi falje Erjolës që i përmendi familjen.

Ilnisa: Unë kam pasur ekzagjerime e pranoj, por edhe ti nuk ke qenë më pak.

Erjola: Në asnjë diskutim nuk është dikush i pafajshëm.

Ilnisa: Dakord pra, unë po e pranoj në një mënyrë që sjellja ime nuk ishte aspak e bukur por erdhi si pasojë e disa gjërave që kanë ndodhur disa ditë më parë.

Erjola: Jam shumë dakord me këtë që thua ti nëse ti më kërkon falje.

Ilnisa: Të kërkoj falje nëse ti ndjerë e prekur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here