“Është gjithçka për mua”/ Meritoni takon vëllain mes lotësh, ja porosia që i la ai

0
68

Gjatë “prime”-t të sotëm, Meritonit iu shfaq klipi ku fliste për vëllain e tij më të vogël, Rinorin, i cili kishte një lidhje shumë të fortë me banorin.

Pas klipit, ai shkoi në dhomën e ndenjes, ku më pas vëllai i tij hyri dhe u takua.

“Është gjithçka për mua. Është gjithmonë me mua, kalojmë çdo gjë bashkë. Do më thoshte shijoje çdo moment aty brenda dhe trego edukatën dhe gjithçka kemi marrë nga prindit. Dhe sigurisht, mos e lëndo dikë aty brenda.”- tha Meritoni për vëllain e tij.

“Je shumë e fortë, mbahu! Ji i drejtë, i sinqertë. Të dua shumë! Të gjithë të mbështesim shumë. Gjithçka ka mbetur njësoj jashtë. Loja është shumë mirë. Jemi krenarë për ty. Sa për dasmën, u bë në kuadër të lojës. Gjithçka mirë.”- i tha Rinori.

Në fund, Rinori nuk pranoi të takonte asnjë banor tjetër përveç Meritonit përpara se të largohej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here