Arbana Osmani rikthehet në TV, së shpejti me një program të ri

Pas një periudhe shkëputjeje, Arbana pritet të rikthehet në ekran.

0
52

Arbana Osmani, është një ndër moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar ku për vite me rradhë ka moderuar ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’ duke na mbërthyer të gjithëve para ekranit.

Pas një periudhe shkëputjeje, Arbana pritet të rikthehet në ekran. Këtë gjë e ka bërë me dije vetë ajo, ku e pyetur nga një ndjekës i saj në rrjete sociale nëse do ri rikthehet televizionit, ajo është përgjigjur se po punon për atë gjë.

Se ku do e shohim, mbetet veç të presim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here