Saturday, July 13, 2024
Tag:

arbanaosmani

Arbana Osmani thyen heshtjen – flet për herë të parë për atë që ndodhi me Big Brother VIP

Ish-moderatorja e “Big Brother”, Arbana Osmani, ka vendosur të ndajë mendimet e saj të qendrueshme rreth çështjeve shumë të përfolura në media muajve të...

“Shtrigë, ma ka nxirrë jetën”/ Eni Shehu “plas bombën” për Arbana Osmanin

Gazetari Eni Shehu ka treguar një situatë jo të këndshme që ndodhur në hapat e para të karrierës së tij. I ftuar në emisionin...

Arbana Osmani e pranon publikisht se ka kryer ndërhyje estetike: Botoxin e kam bërë

Moderatorja Arbana Osmani ka pranuar publikisht që ka bërë ndërhyrje estetike. Arbana ka postuar disa foto në Instastory ku ka treguar se botoxin e...

‘Po ike nga prezantimi i Big Brother merr për poshtë’ – Ledioni ‘thumbon’ Arbanën?

Përveç debateve nga spektakli i mbrëmjes së kaluar së Big Brother Vip Albania, është shoqëruar edhe me komplimenta dhe “thumba”. Ka qenë Meri, e cila...

Arbana hap arkivat poston foton e rallë me Ledion Liçon!

Moderatorja Arbana Osmani ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram. Një ndër kërkesat e ndjekësve ka qenë që moderatorja të...

Arbana Osmani rikthehet në TV, së shpejti me një program të ri

Arbana Osmani, është një ndër moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar ku për vite me rradhë ka moderuar ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të...