‘Po ike nga prezantimi i Big Brother merr për poshtë’ – Ledioni ‘thumbon’ Arbanën?

0
42
Arbana Osmani dhe Ledion Liço

Përveç debateve nga spektakli i mbrëmjes së kaluar së Big Brother Vip Albania, është shoqëruar edhe me komplimenta dhe “thumba”.

Ka qenë Meri, e cila ishte në studio si një nga të eliminuarat, që i tha Ledionit se është një nga moderatorët më të mirë.
E ky i fundit iu kthye ish-banores duke i thënë se këtë javë ka pasur mjaft komente të tilla pozitive. Më tej, Ledioni e vijoi fjalën e tij duke thënë se është vetë formati i Big Brother ai i cili të jep mundësinë që të ngrihesh në piedestal, e nëse ikën nga ai “merr për poshtë”.

Mos vallë kjo ishte një “kunj” për veteranen e këtij formati, Arbana Osmanin? Nuk dimë ta themi, por kjo deklaratë e moderatorit është përhapur me shpejtësi në rrjet dhe shumë prej ndjekësve mendojnë që “po”.

“Big Brother qenka spektakli i vërtetë i prezantimeve. Nuk ka përtej këtij spektakëli nga këtu fillon e merr tatëposhtë”- tha Ledioni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here