Arbana Osmani e pranon publikisht se ka kryer ndërhyje estetike: Botoxin e kam bërë

0
45
Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani ka pranuar publikisht që ka bërë ndërhyrje estetike. Arbana ka postuar disa foto në Instastory ku ka treguar se botoxin e ka bërë para dy vitesh për herë të parë.

“Botoxin e kam bërë për herë të parë para dy vitesh, përpara fillimit të “Big Brother’, vetëm tek zona e ballit. Kisha tmerr, fikë normal,por që më pëlqeu rezultati dhe e ripërsërita pas 6 muajsh.”– u shpreh Arbana

“Për herë të fundit e kam bërë vjet para dasme, tek balli dhe pak poshtë syve.”- tha moderatorja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here