“Ka nevojë për ndihmë…”, u shpreh se shikonte hije, Ervin Gonxhi flet për situatën e Erjola Doçit!

Situata që përjetoi Erjola së fundmi ka tërhequr të gjithë vëmendjen dhe është diskutuar shumë.

0
52

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Situata që përjetoi Erjola së fundmi ka tërhequr të gjithë vëmendjen dhe është diskutuar shumë. Teksa u shpreh se shikon hije, ajo tregoi edhe një rast të ndodhur gjatë prime-t, ku i kishte tkërkuar ndihmë Ervinit për t’i kënduar sure(pjesë nga Kurani) për tu qetësuar. Ditën e sotme i ftuar te “Shqipëria Live” ishte Ervin Gonxhi, i cili u shpreh lidhur me këtë situatë të Erjolës

Ervini: Më ka ardhur shumë keq ajo vajzë ka probleme me veten e saj… ka qenë në prime dhe më tha nuk jam mirë dhe i tregova një sure dhe i thash mundohu ta thuash me vete dhe më pas u bë më mirë…Nuk jam personi i duhur, por mendoj se ajo ka nevoj për ndihmë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here