Amen bën sot 8-muajsh, Bes Kallaku publikon FOTON e rrallë me të birin

0
9

Sot, djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakun bën 8-muaj. Në këtë ditë të rëndësishme për ta, Bes Kallaku ka ndarë si rrallëherë foto me të birin.

“Amen 8 muajsh”, ka shkruar aktori krah fotos me të birin në pishinë.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji i kanë dhënë fund martesës së tyre, 7 vite pas dasmës dhe më shumë vite histori dashurie. Ky divorc ka qenë një ndër më të përfolurit ndonjëherë në historinë e personazheve VIP në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here