Monday, July 22, 2024
Tag:

xhensilamyrtezaj

Avokatja: Besi dhe Xhensila manovër me divorcin, për të shpëtuar pasurinë!

Avokatja Nexhi Beqiri ka bërë së fundmi një deklaratë të fortë në lidhje me Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn, ku së fundmi po përflitet...

U bë nënë për herë të dytë disa muaj më parë, Xhensila Myrtezaj zbulon si rrallë herë portretin e djalit!

Pak muaj më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të dytë, me këngëtaren që solli në jetë një djalë,...

VIDEO/Xhensila ndan me ndjekësit ‘hallin’: Më ka zënë paniku

Ndryshe nga periudha kur u bë nënë për herë të parë, me lindjen e djalit Xhensila Myrtezaji është bërë më e hapur dhe ndan...

E akuzuan se është në një lidhje me një bos droge,Xhensila Myrtezaj reagon e revoltuar: Kam heshtur për shumë vite, por mjaft më!

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka reaguar ashpër në rrjetet sociale, përmes një postimi në Instastory. Xhensila ka paralajmëruar se kushdo që merret me emrin...

Xhensila nisi divorcin dhe u largua në Dubai, si nisi kriza mes çiftit!

Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku janë në proces divorci. Burime për Dritare.net bëjnë me dije së është vetë këngëtarja ajo që ka marrë hapin...