E akuzuan se është në një lidhje me një bos droge,Xhensila Myrtezaj reagon e revoltuar: Kam heshtur për shumë vite, por mjaft më!

0
186

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka reaguar ashpër në rrjetet sociale, përmes një postimi në Instastory.

Xhensila ka paralajmëruar se kushdo që merret me emrin e saj duke e perbaltur, do të përballet me përgjegjësi juridike.

“Sapo më nisën një video që një mostër Tik-toku me fantazin më të shthurrur ka baltisur emrin tim, me njerëz që nuk i njohë, e as emrin s’ja u kam dëgjuar kurr. Pler që përdor një moment delikat mediatik, për të thurrur intrigat, dhe gënjeshtrat e tua. Është përbaltur shumë emri im për shumë vite por kam heshtur. Nga ky moment do mbani përgjegjësi juridike për çdo shpifje.-shkruan Xhensila teksa ka shtuar se ky është një moment delikat për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here