U bë nënë për herë të dytë disa muaj më parë, Xhensila Myrtezaj zbulon si rrallë herë portretin e djalit!

0
73

Pak muaj më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të dytë, me këngëtaren që solli në jetë një djalë, për të cilin cifti zgjodhi emrin e vecantë, Amen. Deri më tani, si Xhensila, ashtu edhe Besi, kanë ndarë disa momente që kalojnë me të voglin, megjithatë nuk e kanë zbuluar ende portretin e tij, ndërsa sot ka qenë artistja që na ka prezantuer për herë të parë me të birin. 

Me anë të një video-je shumë të ëmbël në Instagram, Xhensila na tregon pak nga portreti i tij, ndërsa shfaqen në momente plot me dashuri. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here