A do të jetë prezantuese e “BBV”? Arbana Osmani: Me rëndësi është të mos heqësh dorë

0
13

Arbana Osmani është një emër shumë i kërkuar në industrinë televizive shqiptare. Edhe pse është tërhequr nga moderimi prej gati 1 viti, publiku ende është i interesuar e do të dijë se kur ajo do rikthehet në ekran.

Së fundmi, ajo është pyetur sërish në Instagram në lidhje me formatin e njohur televiziv “Big Brother Vip Albania”. Ndjekësit, të cilët vazhdojnë të ndjekin me vëmendje çdo hap të saj, kanë ngritur pyetje mbi arsyet e largimit dhe ndjesitë e saj për “Big Brother”.

Një ndjekës e pranoi se ndoshta Arbana nuk do t’i përgjigjej pyetjes së tij, por gjithsesi vendosi ta bëjë atë.

Në përgjigje të kësaj pyetjeje, Arbana e tregoi edhe një herë zemërgjerësinë dhe përkushtimin e saj ndaj publikut.

Ajo u shpreh se është shumë e rëndësishme që ndjekësit e saj të mos heqin dorë nga çfarëdo që ata besojnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here