“Kam gjetur dashurinë e jetës time”, Meri Shehu bën deklaratën e fortë

0
19

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Meri Shehu vijon të jetë pjesë e emisionit “Top Arena”. Me energjinë dhe karizmën, ajo ka arritur të fitojë zemrat e publikut. Mbrëmjen e kaluar, ajo u shpreh gjatë emisionit se ka gjetur dashurinë e jetës, mirëpo kjo ishte vetëm një shaka e saja me Kostën.

Biseda në studio:

Meri: Kam pasur një ditë që as unë s’do e mendoja që ishte kaq e mirë. Sot është hëna e re në gaforre. Mesa duket mua më kapi mirë.

Kosta: Kemi dhe lajm. Ta them unë lajmin?

Meri: Bëra shaka unë me Kostën. Më tha pse je kaq e gëzuar. I thashë që përfundimisht kam gjetur dashurinë e jetës time. Vetëm gallatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here