Genci bën urimin e veçantë për Eni Koçin: Vajzë e bukur në shpirt…

0
18

Këngëtarja e njohur, Eni Koçi, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Urimet nuk munguan nga të afërmit, miqtë e sigurisht nga personi i zemrës.

Genc Prelvukaj kishte zgjedhur t’a uronte Enin me një postim të veçantë. Në “Instagram”-in e tij, ai ka ndarë një fotografi të Enit me vajzën duke thurur fjalët më të bukura për të.

Në postimin e tij, këngëtari i njohur shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Je shok i mirë në jetë dhe vajzë e bukur në shpirt! Meriton të jesh e lumtur çdo herë! Unë dhe Adea të duam shumë!”.

Kujtojmë se çifti janë të martuar që prej vitit 2019, ata kanë edhe një vajzë së bashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here