Saturday, July 13, 2024
Tag:

merishehu

Meri Shehu tregon kush janë banorët më fals në Big Brother Vip

Meri Shehu e ftuar në emisionin “Wake Up”, ka folur për banorët e Big Brother Vip ku nuk ka nguruar të tregoj dhe disa...

“Me pak zgjuarsi ti e kupton”/ Meri bë parashikimin astrologjik për Julin: Kundërshtarët e tu më të fuqishëm janë…

Pas disa përplasjeve që kanë patur me njëri-tjetrin së fundmi, Meri Shehu dhe Julian Deda mëngjesin e sotëm kanë kaluar disa momente të qeta....

“Do ta bëj jetën ferr”- Meri Shehu acarohet keq me banoren në “BBVIP”: O dështake…

Meri Shehu e ka nisur ditën e sotme me debate të shumta. Të parin e kishte me Vesa Smolicën, të cilës i tha ‘se...

“U degjeneruam”/Sara dhe Bardhi shkëmbejnë puthjen e parë, Meri i thumbon: O boo, shife atë u shkri, o gjynah për Zotin

Sara dhe Bardhi kanë shkëmbyer puthjen e parë mbrëmjen e djeshme, duke u kthyer në çiftin e dytë që zyrtarizohet brenda Shtëpisë së Big...

Meri parashikon fatin e shenjave për muajin shkurt, brenda shtëpisë së Big Brother

Meri ka gjetur kohën të “shohë yjet” brenda shtëpisë së Big Brother, pavarësisht se nuk kuptohet qartë se si e bën këtë. Jo për...