Meri Shehu tregon kush janë banorët më fals në Big Brother Vip

0
52
Meri Shehu

Meri Shehu e ftuar në emisionin “Wake Up”, ka folur për banorët e Big Brother Vip ku nuk ka nguruar të tregoj dhe disa që sipas Merit janë fals.

“Roza shtiret shumë, është ndryshe çdo sekondë të ditës pavarësisht se duket sikur tonet i ka të qeta. Edhe Sara është false. Meritoni gjithashtu më duket shumë fals pavarësisht se duket si i sinqertë, ka një impuls që nuk është aspak i vërtetë. Edhe Ledjona pavarësisht se është bërë shumë lidere këto kohë, në lojën e saj lidhet me persona që kanë fuqi dhe dominancë. Jam dakord më Romeon që i tha je ushtare. Romeo analizon shumë mirë”, u shpreh ish-banorja e edicionit të tretë të BBV.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here