Bes Kallaku dhe Fjoralba Ponari dy moderatorët e “Ferma Vip” 

0
64
Bes Kallaku dhe Fjoralba Ponari

“Ferma VIP” është një prej programeve që do të nisë së shpejti e mezi pritet nga publiku, ndërsa prej javësh përfliten personazhe të ndryshëm të showbiz-it si konkurrentë të mundshëm të reality show-t.

Së fundmi burime për RevistaVip kanë zbuluar se dy moderatorët e programit janë Bes Kallaku dhe Fjoralba Ponari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here