Adrola Dushi pjesë e “Ferma VIP”, moderatore apo konkurente në çfarë roli do e shohim modelen?

0
73
Adrola Dushi

“Ferma VIP” është një prej programeve që do të nisë së shpejti e mezi pritet nga publiku, ndërsa prej javësh përfliten personazhe të ndryshëm të showbiz-it si konkurrentë të mundshëm të reality show-t. 

Emri i Adrola Dushit është përmendur shpesh, ndërsa ditën e sotme është publikuar një promo nga faqja zyrtare e “Ferma Vip” ku si imazh të programit kanë zgjedhur Adrolën por nuk dimë nëse modelja do të ketë dhe ndonjë rol tjetër apo jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here