Meri parashikon fatin e shenjave për muajin shkurt, brenda shtëpisë së Big Brother

0
59

Meri ka gjetur kohën të “shohë yjet” brenda shtëpisë së Big Brother, pavarësisht se nuk kuptohet qartë se si e bën këtë. Jo për gjë, por astrologia ka parashikuar fatin e shenjave të Horoskopit o në mes të ditës me diell, ose brenda të shtëpisë, duke ia treguar Ilnisës. Gjithsesi, sipas saj, ky është parashikimi për këtë muaj:

Dashi: Do fillojë të bëjë shoqëri, do dalë do flirtojë dhe do jetë një muaj që do zgjerojë marrëdhëniet dhe komunikimet e tij. Shoqëri, argëtim, dhe besoj që është momenti të përgatitet për jetë të bukur të pranverës, por që do hapet me flirtime të mëdha. Do fluturojë në të gjitha anët për të parë se ccfarë i përshtatet.

Demi: Do bëjë një luftë të rëndësishme për çështje karriere, dikush do t’i marri ato gjërat që ka arritur. Kështu që të këtë kujdes të ruajë vendin e punës dhe marrëdhënien në çift.

Binjakët: Do udhëtojnë, do çlirohen nga prangat dhe do ndjehen të lirë pas një viti për të bërë gjërat që duan ata vetë. Nuk do duan të rrinë në një vend që mendojnë se i kanë bllokuar. Binjakët e shtëpisë këtu do gjejnë mënyra për të fluturuar dhe për të gjetur ide të reja për t’i shpalosur.

Gaforrja: Psikologjikisht, janë pak të rrënuar. Deri sa të vijë hëna e re do mendojnë se kanë probleme shëndetësore e të tjera, dhe do ta ndjejnë shumë fortë këto ditët e para, do kuptojmë më pas nga i vijnë problemet. Një i dashur i ka tradhtuar pakëz, aty do zhgënjehen.

Luanët: Hënën e re do ta kenë përballë tyre, deri tani rrugët duken si të paqarta, si të zëna, por ka kohë për një rifillim të ri. Pas disa ditësh duhet të kuptojnë të bëjnë një rigjenerim të jetës së tyre. Disa Luanë mund të kenë probleme në disa bashkëpunime.

Virgjëresha: Ka nevojë për një suport psikologjik në këtë periudhë. Hëna e re në Ujor do t’i çlirojë ekonomikisht dhe do t’i japë të mirat për t’u ndjerë të sigurt. Këto ditë ndihen pak të rrënuar dhe të pafuqishëm për tu përballur me fobitë e tyre, me fantazmat e tyre psikologjike, por pas disa ditësh do çlirohen dhe do marrin një rrugë të re. Jupiterin e kanë aleat dhe do t’i ndihmojë.

Peshorja: Do të kenë një periudhë shumë të rëndësishme erotike, të bukur dhe do dalin do udhëtojnë. Nëse presin mesazhe ose takime i kanë të bllokuara. Pas datës 5-6 hapen rrugë dhe çelen mundësitë.

Akrepi: Do merren më shumë me çështjet familjare. Do ndjehen të bllokuar disa ditë, por pas datës 5 fillon një etapë e re e cila do jetë e rëndësishme, do ndryshojnë shtëpi do marrin shtëpi të re, do ndjehen bukur, do bashkëjetojnë, disa do kalojnë në një fazë euforie.

Shigjetari: Me hënën e re në Ujor do ndjehen shumë mirë, i shikoj që do marrin një energji pozitive, mund të kenë edhe probleme shëndetësore, por do pas datës 5-6 do thirren për gjëra që nuk i kishin menduar. Do kenë një ndryshim punë, por të mos e bëjnë.

Bricjapët: Çështje ekonomike i kanë të bllokuara. Pas datës 5-6 çlirohen më hënën e re në aspekte të ndryshme. Jupiteti në dem i ka bërë mjaft të fortë.

Ujorët: Është muaji i tyre, do kenë edhe hënën e re. Do t’i kalojnë këto ditë për dëshirën për të bërë ndryshime të mëdha. Mund të mërziten, por lajmet për të do të jenë pozitive dhe asnjë nuk i ndal për të bërë ndryshime në jetën e tyre.

Peshqit: Peshqit janë pak të bllokuar. Hëna e re në Ujor nuk ka ardhur ende dhe është në shtëpinë e 12-të për peshqit, dhe i ka kapur mërzitja dhe ndihen si të pafuqishëm. Jupiteri është aty, por prapaskenat nga një femër duhet t’i shikojnë me kujdes, se hëna e re me juptiterin bën një prapaskenë në fushën e miqësisë. Çdo gjë do sqarohet për ta pas datës 6.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here