Së shpejti baba për herë të parë, Bardhi Idrizi i bën dedikimin emocionues bebit

0
144

Këngëtari Bardhi Idrizi dhe partnerja e tij Sara Gjordeni së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Së fundmi ai ka bërë një dedikim të ëmbël foshnjës së tij.

Përmes një postimi në InstaStory, artisti ka treguar se po pret me padurim që të shikojë sytë e fëmijës së tij, i/e cila do ta bëjë baba për herë të parë.

“S’po më pritet me ti pa sytë”- ka shkruar Bardhi krahas fotos së një palë këpucëve të bardha për fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here