Iu vunë prangat brenda shtëpisë, Liam Mandiaro rikthehet në BBV?

0
38

Spektakli i sotëm në “Big Brother Vip” pritet të ketë plot të papritura.

Në faqen zyrtare në “Instagram”, produksioni me pikëpyetje na zbulon se sot mund të hyjë në shtëpinë më të famshme, Liam Mandiaro, ish-banori që pak ditë më parë u arrestua për mashtrim, vetëm pas 24 orësh qëndrimi si konkurrent.

Lajmi bëri bujë si rast i parë i ndodhur ndonjëherë në formatin e njohur me patentë ndërkombëtare. Pritet të zbulojmë sot nëse Liam do të hyjë vërtetë në shtëpi dhe si.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here