Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonin: Je dashuria e jetës time

0
117
Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli kanë pasur ‘ulje ngritje’ në marrëdhënien e tyre sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë së Big Brother është bërë Sara Karaj. Por mbrëmjen e djeshme çifti kanë kaluar momente romantike pranë njëri-tjetrit teksa nuk i kanë kursyer dhe deklaratat e dashurisë.

Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’ “Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!”- u shpreh Ilnisa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here