Sara Berisha së shpejti nënë për herë të parë? Dj Pm i tregon të gjitha: Këtë vit do…

0
58
Dj Pm

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një ndër çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar në showbizz. Prej kohësh, Sara dhe DJ PM kanë qenë në vëmendjen e publikut, ku spekulime të shumta janë bërë në lidhje me një shtatzani të mundshme të Sarës.

Mirëpo në një intervistë të dhënë për “Pardon my French” në Top Albania Radio, drejtuar nga Jonida Aliçkolli dhe Arbër Cepani, DJ i njohur ka pranuar për herë të parë se këtë vit dëshirojnë të tentojnë që të kenë një fëmijë.

I pyetur nëse çifti ka menduar të të hedhë një hap më shumë dhe pse jo të krijojnë së bashku edhe një familje së bashku, DJ PM është përgjigjur: “Me të thënë të drejtën, këtë vit e kemi pasur në plan për të tentuar. Por këtë vit është plani që të nisim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here