Momente romantike/ Heidi e puth, Romeo: Ti je mbretëresha ime…

0
126
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci

Orët e para të mëngjesit kanë gjetur zgjuar disa prej banorëve të spektaklit më të ndjekur të ‘BBV3’. Disa prej zhurmës së krijuar në dhomë e disa të tjerë duke shijuar ‘romancën’ mes tyre.

Një prej çifteve që janë parë të afrohen tepër më shumë që prej ‘Prime-t’ të shkuar, janë dhe Romeo me Heidin.

Orët e para të mëngjesit dyshja janë parë duke u puthur dhe u përqafuar me njëri-tjetrin, ku Romeo i thotë: ‘Ti je mbretëresha ime!’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here