Dorë për dore/Princ Leka dhe Blerta Celibashi nuk e fshehin më dashurinë

0
156
Princ Leka dhe Blerta Celibashi

Princ Leka është parë me të dashurën e tij të re Blerta Celibashu, duke ecur dorë për dore në rrugë. Ndarja e Princit nga Elia Zaharia bëri bujë të madhe, me dyshimet ku thuhet se çifti ishin prej kohësh në një martesë të krisur.

Sipas burimeve vajza në krahë e Princ Lekës është fotografja e ish-çiftit. Ata janë parë më parë së bashku në aeroport, ndëra edhe në rrjetet sociale nuk kane munguar komentet, nga ana e Princit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here