Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, Ronaldo lë pas hatërmbetjet dhe uron aktoren për pritjen e ëmbël?

0
44
Olta Gixhari dhe Ronaldo Sharka

Aktorja e njohur Olta Gixhari së fundmi ka zbuluar gjinë e bebit të saj, i cili është djalë.

Të shumta ishin urimet që aktorja mori në videon e postuar nga miqtë dhe fansat e saj, ndërsa ajo që ra në sytë e publikut ishte komenti i Ronaldo Sharkës.

Ardhtë i shëndetshëm, pritje të ëmbël!”- ka shkruar moderatori, duke lënë pas zënkat me Oltën në rolin e anëtares së jurisë në “Dancing with the Stars”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here