Monday, July 15, 2024
Tag:

ronaldosharka

“Jam materialist, e dua lekun shumë”- Ronaldo Sharka zbulon se çfarë do të bënte po të ishte i pasur: Të paaftëve…

Moderatori Ronaldo Sharka së fundmi ka zhvvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram, ku është vënë përballë disa pyetjeve mbi jetën...

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, Ronaldo lë pas hatërmbetjet dhe uron aktoren për pritjen e ëmbël?

Aktorja e njohur Olta Gixhari së fundmi ka zbuluar gjinë e bebit të saj, i cili është djalë. Të shumta ishin urimet që aktorja...