VIDEO/ “Do ju mbys”- Romeo dhe Elvisi fusin Artën në “kurth”, këngëtarja përfundon në pishinë

0
50
Arta Kabashi dhe Romeo Veshaj

Ditën e sotme Romeo dhe Elvisi kanë organizuar një kurth për Arta Kabashin në “Big Brother VIP”.

Teksa moderatori po bisedonte me këngëtaren duke i hequr asaj mikrofonin, në një moment është afruar Lisi dhe ka shtyrë këtë të fundit drejt pishinës.

“Kam me ju mbyt. Shiko se çfarë bën shoqëria”- tha Arta duke dalur nga pishina, ndërsa Lisi dhe Romeo shpërthyen në të qeshura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here