Tuesday, July 16, 2024
Tag:

artakabashi

Rrëfimi mes lotësh i Artës për luftën në Kosovë: Na u shkatërruan ëndrrat

Në një rrëfim prekës, artistja nga Kosova tregoi në spektaklin e mbrëmjes së djeshme periudhën e vështirë të luftës, sëmundjen e babait dhe momentin...