Monday, July 15, 2024

Besa ngjitet sot në skenën e Eurovision, ja si mund ta votoni

Share

Besa Kokëdhima do të performojë mbrëmjen e sotme në skenën e spektaklit evropian të këngës, Eurovision. Ajo përfaqëson Shqipërinë me këngën “Titan” që tashmë ka pësuar disa ndryshime dhe do të këndohet në gjuhën angleze.

Këngëtarja ka edhe një mesazh drejtuar bashkëkombësve kudo në botë.

Falënderuese për dashurinë dhe mbështetjen që ka marrë gjatë gjithë kësaj kohe, Besa i ka bërë thirrje që ta votojnë.

“A jeni gati? Sonte jemi të gjithë bashkë në gjysmëfinale. Vota 02, Voto Shqipërinë. Faleminderit për mbështetjen! Duke dërguar dashuri për të gjithë ju”, shkruan në Instagram Besa.

Read more

Local News