Ç’ndodhi? Kriset miqësia mes Elvanës dhe Ermal Mamaqit?

0
113

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Cherry on Top’ nga Bora Zemani ka qenë Ermal Mamaqi i cili ka ngritur dyshime për një krisje në marrëdhënien e tij me këngëtaren Elvana Gjata.

Teksa po tregonte një nga videot e tij e xhiruar në një nga filmat e tij, ku vetë ai dhe Elvana janë aktorë, regjisori thotë diçka për të. Duke qeshur, Ermali u shpreh: “Një videoja e imja para ca ditësh ka shkuar virale dhe sa inat më vjen që ka qenë Elvana aty. Është bërë virale ndërkombëtare dhe ka arritur që të marrë 230 milion shikime. Është një fragment filmi. Më vjen inat se është llogaria ime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here