“Harxhoj 3 mijë euro në muaj” Fatma Haxhialiu shpërthen ndaj ish-konkurentes së Për’puthen

0
281

Ish konkurrentja e Për’puthen, Enisa Gega ditën e djeshme ishte e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” Ajo foli për jetën pas largimit nga programi, si dhe për një njohje të re me një djalë nga Londra. Ndër të tjera, duke mos iu shpëtuar ngacmimeve të moderatorit, Enisa tregoi se harxhon 3 mijë euro në muaj të cilat i merr nga njerëzit e mamit të saj të cilët jetojnë në Itali.

Pas deklaratës së Enisës ka ardhur dhe një reagim i ashpër nga Fatma Haxhialiu përmes një postimi në Instastoy ku shprehet se këto deklerata nuk duhet të promovohen pasi nxisin gjuhën e dhunës ndaj vajzave.

Fatma iu bën thirrje vajzave mos të shiten për 5 klikime por të mbrojnë veten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here