Çiljeta rrëfen historinë e trishtë: Kam mamin me kancer, tani e kam merak sepse po i bien flokët

0
43

Këngëtarja e njohur, Çeljeta Xhilaga e cila mbrëmjen e djeshme (22 mars) u bë pjesë e “Ferma Vip”, ka bërë një rrëfim të trishtë.

Teksa ka qenë duke biseduar me këngëtaren tjetër, Elsa Lilën ajo ka treguar mami i saj vuan nga kanceri dhe aktualisht po ndjek seancat e kimioterapisë.

Çili shton se këtë periudhë e ka me shumë merak nënën, për faktin se nuk e di se si ajo do ta përballë nga ana psikologjike dukeqenëse po i bien edhe flokët.

“Kjo e mamit ishte një shok shumë i madh. Me zotin para, ka për ta kaluar shumë shpejt.

Kam merakun e flokëve, sepse është kjo procedura që po i bien flokët dhe a do e përballojë dot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here